2 x Jesienne Marsze na Orientację

Pozdrawiam orientalistów turystycznych imprez na orientację!

Złota jesień w pełni, więc dzisiaj zaproszenie na zawody jesienne. Choć mają taką samą nazwę, to na szczęście odbywają się w różnych terminach.

Wcześniej, bo w sobotę 7 listopada 2015, w Lgocie odbędą się te młodsze: XLII JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ,
na które zapraszają częstochowianie z SKKT PTTK „Azymut”. Miejscowości o nazwie Lgota jest wiele na Jurze, ale ta z bazą znajduje się ok. 11 km na północny zachód od centrum Częstochowy.

Tydzień później, czyli 14 listopada 2015 - też w sobotę, będzie impreza z trochę dłuższym stażem. Do Toszka na swoją tradycyjną imprezę
XLVI JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ zapraszają gliwiczanie z GKT „Cyrkino”.

Na uczestników obu imprez czeka duży wybór kategorii, a także atrakcyjne trasy. Regulaminy i inne przydatne pliki – to załączniki niniejszej przesyłki (poniżej).

Informacje o imprezie w Toszku znaleźć można także na stronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl, a na podstronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl/formularz/formularz.php znajduje się formularz zgłoszeniowy – proszę z niego korzystać!

W imieniu organizatorów obu turystycznych zawodów serdecznie zapraszam i proszę o zgłoszenia wcześniejsze niż w dni wyznaczonych terminów.

Do zobaczenia na starcie!

Lokalizacja baz obu zawodów widoczna jest pod adresem http://goo.gl/maps/Av432. Tam też, w informacjach podane są ich współrzędne GPS.

Życzę udanych startów i dobrych wspomnień.

Andrzej Wysocki

Kategoria: