2016 - twoje plany startowe w imprezach na orientację


Szanowni miłośnicy chodzenia na orientację!
Dzisiaj przesyłam pakiet informacji pozwalający na podsumowanie roku 2015 i zaplanowanie swoich udziałów w turystycznych imprezach na orientację w roku 2016.

Dostępne są:
oficjalne wyniki 13. edycji (czyli za rok 2015) Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (kliknij tutaj),

regionalny terminarz turystycznych imprez na orientację oraz imprez orientacji precyzyjnej województw małopolskiego, opolskiego i śląskiego, a także dodatkowo sąsiadujących czeskich krajów - odpowiedników naszych województw, na rok 2016, zawierający także informacje o możliwościach szybkiego kontaktu z organizatorami imprez (poniżej w załączniku).

regulamin podstawowy i regulamin szczegółowy 14. edycji Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację na rok 2016 (kliknij tutaj),

W regulaminie podstawowym Pucharu, w stosunku do obowiązującego w zeszłym roku, zaszły niewielkie zmiany. Doszły tylko dodatkowe wymagania dla organizatorów rund, określone w nowych podpunktach 14l i 14m oraz poprawiony został zakres wiekowy kategorii nestorów, dopasowując go nowych przepisów ogólnopolskich.

Jeśli znacie jakieś imprezy nie uwzględnione w terminarzu lub dostrzeżecie w nim jakieś brakujące lub błędne dane, to proszę o przesłanie informacji na adres infoino@o2.pl.

Dodam jeszcze adresy stałych stron:

- informacje o Pucharze Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację i inne regionalne dotyczące ino: http://www.pucharino.slask.pl/ (czyli tu, gdzie jesteś) i w wersji plotkarskiej https://www.facebook.com/PSlMnO

- fotogaleria z różnych imprez na orientację: http://infoino.rajce.idnes.cz

- mapa z lokalizacją miejsc zbiórek turystycznych imprez na orientację: http://goo.gl/maps/Av432.

Zachęcam do częstego korzystania z terminarza, przy planowaniu wykorzystania wolnego czasu oraz częstego udziału w imprezach na orientację.

Andrzej Wysocki