Zaproszenie na XLVIII Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację


Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!

Zima coraz mniej przypomina zimę. Taki mamy klimat…
Nie ma jednak przeszkód żeby uczestniczyć w kolejnej gliwickiej imprezie pod nazwą:
XLVIII (48) ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ.

Zapraszam na sobotę 27 lutego 2016 r. do Szymiszowa-Osiedla w gminie Strzelce Opolskie.
Na uczestników czeka teren wzgórz wapiennych i las, głównie iglasty.
Jak zawsze jest duży wybór tras i kategorii wiekowych, dla wszystkich – od radosnych dzieci do zadowolonych z życia nestorów. Nowością na naszej imprezie jest kategoria o symbolu TT dla osób niezaawansowanych, ale chcących spróbować swoich sił w rozwiązywaniu kilku łatwych zadań kartograficzno-terenowych.

Impreza jako pierwsza runda rozpoczyna tegoroczną, 14. edycję:
PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ

Do klasyfikacji pucharowej zaliczane będą wyniki z następujących kategorii imprezy: do młodzików M z kategorii TM, do juniorów J z kat. TU, do seniorów S z kat. TZ, do weteranów W z kat. TW50 i do nestorów N z kat. TW65.
Na wstępie zawodów, o godzinie 9.00 odbędzie się podsumowanie trzynastej edycji Pucharu – z roku 2015, na które wszystkich miłośników marszów na orientację zapraszam!

Jak co roku zapraszam wszystkich do zrzutki darów do puli nagród Pucharu. Deklaracje darczyńców należy kierować do Piotra Glinki, sędziego głównego, pisząc na adres p.glinka@onet.eu.

Szczegóły są oczywiście w załącznikach, a także za chwilę na stronie organizatora – GKT „Cyrkino” PTTK: www.cyrkino.gliwice.pttk.pl.
Proszę o zgłaszanie się przede wszystkim poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, ale przyjmiemy także zgłoszenie przysłane w inny, tradycyjny sposób.
Miejsce lokalizacji bazy oraz współrzędne nawigacji z pomocą GPS są widoczne na mapie z adresem http://goo.gl/maps/Av432.
Jak było w zeszłym roku zobaczyć można w galerii zdjęciowej, pod adresem http://infoino.rajce.idnes.cz/2015.02.28_XLVII_Zimowe_Jazdy_i_Marsze_na_...
Zapraszam do udziału i niecierpliwie czekam na zgłoszenia J

Andrzej Wysocki

Ps. Dwa dni wcześniej, wieczorem można będzie potrenować w Krakowie, ale o tym następnym razem.

Foto: 
48 Zimowe Marsze i Jazdy na Orientację
Kategoria: