Zbieranie kolorowych listeczków - na orientację

Szanowni miłośnicy chodzenia na orientację!

Planując wykorzystanie czasu w następny weekend warto uwzględnić udział w imprezie pod nazwą
XVII TURYSTYCZNE MARSZE NA ORIENTACJĘ „JESIENNY LISTECZEK”.
Swoje aktualne umiejętności w szukaniu punktów kontrolnych można będzie sprawdzić w sobotę, 17 października 2015, w lesie koło Zwonowic. Organizator przygotował pełną gamę kategorii wiekowych – od dzieci aż do nestorów, bo to jest już siódma, a właściwie ósma (z uwzględnieniem dodatkowej w Piekarach Śląskich) runda trzynastej edycji PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ
Dzisiejsze chłody miną! Według prognoz długoterminowych, pogoda ma być bezdeszczowa, z temperaturą ok. 16 stopni C.
17 października to jeden z takich terminów, w którym wszyscy organizatorzy chcą zrobić jesienną imprezę. Szef Listeczka napisał:
W tym roku dwie imprezy sportowa i turystyczna odbywają się w Rybniku w tym samym dniu L szkoda. Termin sportowych uległ zmianie, szkoda, że nikt na to nie zwrócił uwagi.
Minutę „0” dałem nieco później niż zwykle. Może ktoś skorzysta startując w dwóch imprezach w Kamieniu na sportowych INO i w Zwonowicach w Pucharze Śląska, turystyczne INO.
Na zawodach Kamieniu (dzielnica Rybnika) start zaczyna się o 9.30. Jeśli ktoś ma chęć na dwukrotny start, to powinien zaznaczyć to w zgłoszeniu prosząc o korzystną porę startu (w Kamieniu jak najszybciej, w Zwonowicach na końcu listy startowej).
Zainteresowanym regulamin biegów na orientację wyślę na życzenie.

Więcej informacji o Listeczku jest na stronie imprezy w portalu pucharino, a poza tym mogą być dodatkowe na stronie organizatora: www.zorientowani.rybnik.pl
Lokalizacja centrum zawodów jest widoczna na mapie o adresie http://goo.gl/maps/Av432. Tam też, w informacjach podane są współrzędne GPS miejsca zbiórki.
Udział w Listeczku to najlepsza okazja do podziwiania kolorów złotej jesieni! Mocno polecam!

Andrzej Wysocki

Kategoria: