Co będzie w 2017 r. w imprezach na orientację?

Szanowni miłośnicy chodzenia na orientację!
Dzisiaj przesyłam pakiet informacji pozwalający na podsumowanie roku 2016 i zaplanowanie swoich udziałów w turystycznych imprezach na orientację w roku 2017.

W załączniku umieszczony jest regionalny terminarz turystycznych imprez na orientację oraz imprez orientacji precyzyjnej województw małopolskiego, opolskiego i śląskiego, a także dodatkowo sąsiadujących czeskich krajów - odpowiedników naszych województw, na rok 2017, zawierający także informacje o możliwościach szybkiego kontaktu z organizatorami imprez,

Regulamin podstawowy i regulamin szczegółowy z kalendarzem rund 15. edycji Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację na rok 2017 jest dostępny na stronie: http://www.pucharino.slask.pl/puchar-wojewodztwa-slaskiego-w-marszach-na.... W regulaminie podstawowym pod numerem 16 został dodany nowy przepis, a pozostałe poza korektą numeracji pozostały nie zmienione.

Oficjalne wyniki 14. edycji (czyli za rok 2016) Pucharu Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej są dostępne na stronach http://www.pucharino.slask.pl/puchar-wojewodztwa-slaskiego-w-marszach-na... i w wersji plotkarskiej https://www.facebook.com/PSlMnO. Zakończenie 14. edycji odbędzie się przed startem do tegorocznej pierwszej rundy Pucharu, czyli w najbliższą sobotę 25 lutego 2017, o godzinie 9, w Szymiszowie. Informacje o pierwszej rundzie (XLIX Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację) dostępne są na stronie www.cyrkino.gliwice.pttk.pl. Termin zgłoszeń upływa w nocy z poniedziałku na wtorek.

Jeśli znacie jakieś imprezy nie uwzględnione w terminarzu lub dostrzeżecie w nim jakieś brakujące lub błędne dane, to proszę o przesłanie informacji na adres infoino@o2.pl.

Dodam jeszcze adresy stałych stron:
- informacje o Pucharze Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację i inne regionalne dotyczące ino: http://www.pucharino.slask.pl/ i w wersji plotkarskiej https://www.facebook.com/PSlMnO
- fotogaleria z różnych imprez na orientację: http://infoino.rajce.idnes.cz
- mapa z lokalizacją miejsc zbiórek turystycznych imprez na orientację: http://goo.gl/maps/Av432.
Zachęcam do częstego korzystania z terminarza, przy planowaniu wykorzystania wolnego czasu oraz częstego udziału w imprezach na orientację.
Andrzej Wysocki