Co tydzień punkty do Odznaki Imprez na Orientację (OInO) PTTK

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/common.inc).

Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!
Kwiecień tego roku ma ładnie poukładane propozycję udziału w marszach na orientację. Co sobotę jest okazja do wyjścia na trasę.

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2016 można wybrać się do Targanic na skraju Beskidu Małego, żeby wziąć udział w ANDRYCHOWSKICH MARSZACH NA ORIENTACJĘ XCI AndInO
Andrychowianie, którzy przygotowują tę imprezę, informacje o swojej imprezie umieścili na internetowej stronie 178.212.171.245/andinomno/andino.htm (tam też jest formularz zgłoszeniowy) oraz na plotkarskiej stronie www.facebook.com/pages/AndIno/170326769752706.

Następna propozycja jest na sobotę, 16 kwietnia 2016, do lasu wokół leśnego parkingu przy szosie wojewódzkiej nr 904, w pobliżu zalewu Pająk między miejscowościami Rększowice i Konopiska. W autokarze organizatora mieścić się będzie centrum imprezy o nazwie
XLI JURAJSKIE MARSZE NA ORIENTACJĘ „WIOSENNY KOMPAS”. Regulamin tych marszów w załączniku.

Kolejna sobota i kolejna propozycja. Na sobotę, 23 kwietnia 2016, jesteśmy zaproszeni do Stodół (dzielnica Rybnika), nad pięknie wijącą się rzekę Ruda. W okolicznym lesie wyznaczone będą trasy XIII TURYSTYCZNYCH MARSZÓW NA ORIENTACJĘ „O ZŁOTY PUCHAR”
Regulamin i karta zgłoszenia w załączniku. Poza tym warto śledzić informacje umieszczane na stronie organizatorów http://zorientowani.rybnik.pl.
Trzeba dodać, że będzie to równocześnie trzecia runda tegorocznej 14. edycji PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ.

Jak było na poprzedniej rundzie (2.04.2016, w Zabierzowie) można zobaczyć oglądając fotki w galerii o adresie http://infoino.rajce.idnes.cz/2016.04.02_V_Krakowska_Impreza_na_Orientac...

Po krótkiej przerwie na pierwszomajowy długi weekend, w sobotę 7 maja 2016 w okolicy jurajskiego Złotego Potoku, w pobliżu Źródeł Zygmunta, po lesie i czasami po wapiennych skałkach przegonią nas organizatorzy XLV MARSZÓW NA ORIENTACJĘ IM. BARBARY RYCHLIK
Ta impreza, jako czwarta runda, także zaliczana jest do Pucharu Polski w Marszach na Orientację oraz dodatkowo do Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację.
Regulamin także przesyłam w załączniku.

Lokalizację baz wszystkich wymienionych imprez wskazałem na mapie pod adresem http://goo.gl/maps/Av432.

Na ilu miejscach startów się spotkamy?

Andrzej Wysocki

Kategoria: