Puchar Europy - Mistrzostwa Czech w O-PRE (orientacji precyzyjnej)

Zachęcamy wszystkich chętnych do spróbowania swych sił w nietypowej, jak na polskie ino, formie zawodów - czyli w orientacji precyzyjnej zwanej O-PRE a czasem trail-o. Zawody te, to Mistrzostwa Czech a zarazem finał Nieoficjalnego (jeszcze) Pucharu Europy. W tym roku Polacy zadebiutują, więc miejsce jest dla KAŻDEGO chętnego. Masz obawy, że się na tym nie znasz - napisz, podając adres mailowy - prześlemy Ci zestaw materiałów dostępnych w necie = linków, do wstępnego zapoznania się z tematyką - jak się to je.
Podstawy znajdziesz na najlepszej polskiej stronie dot. O-PRE autorstwa kol. Jacka Gduli
http://www.orientop.eu/trail
Już zapowiedzieli swój udział zawodnicy z 7 krajów, w tym Skandynawowie.
Całość składa się z trzech etapów. W sobotę w okolicach Jicina pierwszy etap, popołudniu w okolicach Hradca Kralove drugi etap i w niedzielę również w okolicach Hradca Kralove trzeci etap.
Zgłoszenia do 12 października. Ale warto wcześniej, bo pozostaje kwestia zarezerwowania noclegów i zorganizowania dojazdu samochodowego. Wpisowe 625 Koron plus noclegi około 410 Koron
Szczegóły: Andrzej Wysocki lub Zbigniew Socha
Z naszego regionu do tej pory zgłosiły sie trzy osoby.
Czekamy na pozostałych.

Tags:

Komentarze

Z radością witamy w składzie polskiej ekipy na Mistrzostwa Czech najmłodszego reprezentanta Polski Jasia Byrczka w kategorii Elita - Junior. Życzymy mu powodzenia !!!