Jesienne maszerowanie z mapą

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/common.inc).

Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!

Jeszcze nie wszyscy wyschli po ostatniej rundzie 15. edycji PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ, a już szykuje się runda kolejna, ósma. Będą nią XXXVI MARSZE NA ORIENTACJĘ „JESIEŃ Z KOMPASEM”
Organizatorzy z „Czartaka” zapraszają w sobotę 30 września 2017 do Ochojca i do Murcek, dzielnic Katowic. Tym razem, na ten czas długoterminowe prognozy pogody przewidują czyste niebo z pełnym słońcem i temperaturą 15 stopni C.
Impreza będzie dwuczęściowa. Przed południem, w Ochojcu wystartują zespoły na trasach TD, TM, TW65, RK, TP i TT, a popołudniu, w Murckach, z tras TZ, TU i TW65.
Uczestnicy tras przedpołudniowych mają zapewnioną bazę w szkole. Dla popołudniowców jest następująca uwaga organizatorów: „trasy TZ i TU (pucharowe kategorie TS, TJ, TW) - starty w innym miejscu (brak zadaszenia!), kilka km od bazy w szkole, od ok. 14:15. Świeczki nie powinny się przydać ;)”.
Inne przydatne i nieprzydatne informacje są w regulaminie, a regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://www.czartak.katowice.pttk.pl.
Kilka dni później, w czwartek 5 października 2017 wieczorem, tym razem w Wieliczce, będzie można wziąć udział w „XVII KrakINO” czyli w KRAKOWSKIEJ IMPREZIE NA ORIENTACJĘ.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne po wejściu na stronę organizatora, czyli http://www.akino.krakow.pttk.pl/
Miejsca baz i ich współrzędne są pokazane i podane na mapie o adresie http://goo.gl/maps/Av432.
Do zobaczenia na starcie
Andrzej Wysocki

Kategoria: