Znów wakacje..., mogą być na orientację

Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!
Jak zbliża się noc świętojańska, to znak że zaczyna się lato, a jak nadchodzi zaproszenie na sobótkowe zawody na orientację, to sygnał, że nadchodzi okres wakacyjno-urlopowy.
Będzie tradycyjnie i jubileuszowo. Czas, miejsce i program – jak co roku.
W pierwszą letnią noc z piątku na sobotę, czyli z 24 na 25 czerwca 2017, w miejscu nieistniejącego już starego zalewu u stóp Gór Sokolich, w okolicy Olsztyna na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, możemy nocą przywitać lato i wakacje, czyli wziąć udział w imprezie pod nazwą
X SOBÓTKOWE NOCNE MARSZE NA ORIENTACJĘ
Regulamin przesyłam w załączniku, a poza tym dostępny jest także pod adresem www.ropttk.cba.pl/index.php?tag=4.
Bazą jest autokar organizatora na polanie u stóp Gór Sokolich, a miejsce jego stania i współrzędne tego miejsca są pokazane i podane na mapie o adresie http://goo.gl/maps/Av432.
Dodam jeszcze, że impreza ta jest piątą rundą 15. edycji PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ.
Wakacje to pora dość uboga w marsze na orientację , czy trasy orientacji precyzyjnej. Jest jednak kilka propozycji. W załączniku przesyłam uzupełnioną i skorygowaną wersję regionalnego terminarza turystycznych imprez na orientację. Tam można sobie wybrać dogodną wakacyjną imprezę.
W załączniku przesyłam także informację o marszach na orientację, które na wakacyjne poniedziałki 17 lipca i 28 sierpnia 2017 w swoim mieście zaplanowali organizatorzy z Częstochowy.
Życzę ruchliwych wakacji!
Andrzej Wysocki

Kategoria: