Jesienne zaproszenie

Pozdrawiam orientalistów turystycznych imprez na orientację!
Jesień jak na razie nie jest złota. Może się ozłoci w sobotę 5 listopada 2016.
Na tę właśnie sobotę, w imieniu organizatorów z GKT „Cyrkino” PTTK w Gliwicach, zapraszam do Byciny na Ziemi Gliwickiej. W tym czasie i w tym miejscu będzie najstarsza w naszym regionie jesienna impreza z mapą i trasami wyznaczonymi punktami kontrolnymi, pod nazwą XLVII JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ
Na uczestników imprezy czeka duży wybór kategorii, a także atrakcyjne trasy.
Start w tej imprezie to też dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed otwartymi Mistrzostwami Polski w Nocnych Marszach na Orientację, które tydzień później odbędą się w Krakowie (więcej o nich – w następnej korespondencji).
Regulaminy i inne przydatne materiały – to załączniki niniejszej przesyłki.
Informacje o naszej imprezie znaleźć można także na stronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl, a na podstronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl/formularz/formularz.php znajduje się formularz zgłoszeniowy – proszę z niego korzystać! Liczymy na wasze zgłoszenia! Mamy też nadzieję, że ze zgłoszeniem nie będziecie zwlekać na dzień upływu terminu zgłoszeń…
Jesiennej imprezie będą towarzyszyć VI MISTRZOSTWA GLIWIC W ORIENTACJI PRECYZYJNEJ
Program dnia jest tak ułożony, żeby można było wystartować w obu imprezach, a uczestnicy Jesiennych mają obniżone wpisowe za dodatkowy udział w Mistrzostwach.
Jak zwykle, lokalizacja bazy widoczna jest pod adresem http://goo.gl/maps/Av432. Tam też, w informacjach podane są ich współrzędne GPS. Naszych gości będzie osobiście witać mieszkanka Byciny i zarazem szefowa obu imprez.
Już teraz cieszymy się na wasz udział!
Do zobaczenia w Bycinie.

Andrzej Wysocki

Foto: 
Kategoria: