Listopadowe atrakcje na orientację

Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!
Mówi się: ciemno jak… w noc listopadową. Właśnie tę listopadową ciemność wykorzystają organizatory
XXV MISTRZOSTW POLSKI W NOCNYCH MARSZACH NA ORIENTACJĘ.
Po raz pierwszy w historii świata, turystyczna impreza tak wysokiej rangi będzie w Krakowie! To też pierwsze mistrzostwa poza woj. śląskim, które są tak blisko!
Tak więc, ładujmy akumulatory, róbmy pospolite ruszenie i podążajmy do Krakowa w długi weekend 11-13 listopada 2016. Terenem nocnych zmagań będą krakowskie wzgórza południowej krawędzi Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Program imprezy, przewiduje na dwie noce pięciokrotne wyjście na trasy, a na dzień atrakcyjne spędzenie wolnego czasu w Krakowie.
Regulamin i inne informacje są dostępne na stronie organizatora: http://www.akino.krakow.pttk.pl/
Inne przydatne adresy:
- formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/on46hKngexLMhMD73
- wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/195903834169371/
- mapa z bazą: https://drive.google.com/open?id=1LJ4RV9fvGXUunKcz3F6z1NWkzws

Zgłoszonym (w terminie) organizatorzy piszą
Szanowny uczestniku!
Bardzo cieszymy się, że zapisałeś się na naszą imprezę. Chcieliśmy Cię poinformować, że istnieje możliwość zamówienia pamiątek z jubileuszowych, XXV Mistrzostw Polski w Nocnych Marszach na Orientację. Wszelkie szczegóły znajdziesz w formularzu: https://goo.gl/forms/dcFGwyKxJgwJ6fsO2. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Zamówienie jest wiążące, a gadżety zostaną wydane w bazie zawodów po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, zgodnej z cennikiem w formularzy.
Tydzień wcześniej, bo w sobotę 5 listopada 2016, w dzień, jest okazja do sprawdzenia swoich umiejętnością. W tym dniu można wybrać udział w jednym z dwóch jesiennych marszów na orientację.
O pierwszej imprezie w tym terminie - XLVII JESIENNYCH MARSZACH NA ORIENTACJĘ połączonych z Mistrzostwami Gliwic w Orientacji Precyzyjnej, w Bycinie (w powiecie gliwickim) już pisałem (na życzenie wyślę odpowiednie informacje).
Drugą imprezę w pierwszą listopadową sobotę przygotowują organizatorzy z Częstochowy. Zainteresowanych zapraszają do Lgoty (w powiecie częstochowskim) na
XLIII JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ.
Informacje są w regulaminie, a regulamin – w załączniku do dzisiejszych wiadomości.
Lokalizację baz wszystkich dzisiaj proponowanych imprez wskazałem na mapie pod stałym adresem http://goo.gl/maps/Av432.
Do zobaczenia w dni i w noce!
Andrzej Wysocki

Foto: 
Kategoria: