Lutowe marsze na orientację

Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!
Bez względu jak będzie zima pod koniec lutego, odbędą się
***XLIX (49) ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ***.
Zapraszam na sobotę 25 lutego 2017 r., do zachodniej części wsi Szymiszów - zwanej Osiedlem (odrębne sołectwo!), w gminie Strzelce Opolskie.
Na uczestników czeka teren wzgórz wapiennych i las, głównie iglasty.
Jak zawsze jest duży wybór tras i kategorii wiekowych, dla wszystkich – od radosnych dzieci do zadowolonych z życia nestorów. Nie brakuje tras dla specjalizujących się w chodzeniu na orientację. Kontynuujemy na naszej imprezie kategorię o symbolu TT dla osób niezaawansowanych, ale chcących spróbować swoich sił w rozwiązywaniu kilku łatwych zadań kartograficzno-terenowych.
Szczegóły są oczywiście w załącznikach, a także od środy na stronie organizatora – GKT „Cyrkino” PTTK: www.cyrkino.gliwice.pttk.pl.
Proszę o zgłaszanie się przede wszystkim poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, ale przyjmiemy także zgłoszenie przysłane w inny, tradycyjny sposób.
Jak było w zeszłym roku zobaczyć można w galerii zdjęciowej, pod adresem http://infoino.rajce.idnes.cz/2016.02.27_XLVIII_Zimowe_Jazdy_i_Marsze_na...
Choć terminy rund nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, ale impreza jako pierwsza runda rozpoczyna tegoroczną,
15. edycję PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ
Do klasyfikacji pucharowej zaliczane będą wyniki z następujących kategorii imprezy: do młodzików M z kategorii TM, do juniorów J z kat. TU, do seniorów S z kat. TZ, do weteranów W z kat. TW50 i do nestorów N z kat. TW65.
Na wstępie zimowych zawodów, o godzinie 9.00 odbędzie się podsumowanie czternastej edycji Pucharu – z roku 2016, na które wszystkich miłośników marszów na orientację zapraszam!
Jak co roku zapraszam wszystkich do zrzutki darów do puli nagród Pucharu. Deklaracje darczyńców należy kierować do Piotra Glinki, sędziego głównego, pisząc na adres p.glinka@onet.eu.

Na ten sam termin, czyli na 25 lutego, w Radoczy (gmina Wadowice) zapowiedziane jest
XCIV AndInO czyli ANDRYCHOWSKIE MARSZE NA ORIENTACJĘ
Informacje o swojej imprezie organizatorzy umieszczą na internetowej stronie 178.212.171.245/andinomno/andino.htm (tam też jest formularz zgłoszeniowy).

Wcześniej można potrenować startując, w następujących zawodach:
w sobotę 11 lutego w Częstochowie odbędą się XI WALENTYNKOWE MARSZE NA ORIENTACJĘ na trasach miejskich zakamarków, które należy pokonać walentynkowo, czyli z miłością. Regulamin także przesyłam w załączniku;
w czwartek 16 lutego wieczorem w Krakowie odbędzie się KRAKOWSKA IMPREZA NA ORIENTACJĘ „XI KrakINO” . na trasach w terenie podmiejskim. Niezbędne informacje są dostępne na stronie http://www.akino.krakow.pttk.pl
Miejsca lokalizacji baz oraz współrzędne nawigacji z pomocą GPS są widoczne na mapie z adresem http://goo.gl/maps/Av432.

Zapraszam do udziału i niecierpliwie czekam na zgłoszenia
Andrzej Wysocki

Kategoria: