Marsze na Orientację 7 Tropy Żubra

Marsze na Orientację 7 Tropy Żubra

Połączone siły Pszczyńskiego Klubu Turystycznego PLESSINO Pszczyna (Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej) oraz Sekcji Imprez na Orientację przy Towarzystwie Przyjaciół Ligoty Krokus Miliardowice serdeczenie zapraszają na Marsze na Orientację 7 Tropy Żubra. W tym roku, w miejsce pszczyńskich lasów, ulubionych przez wszystkich uczestników poprzednich edycji Tropów Żubra, proponujemy niemniej urocze zbocza Beskidu Małego. Bazą Imprezy jest Zespół Szkół w Międzybrodziu Bialskim. Na razie można pobrać regulamin.
Dzienniki tropożubrowe

--------------------------------------------------------------------------------

5 marca 2014

Regulamin z miesięcznym wyprzedzeniem (na styk) znalazł się na stronie Komisji Imprez na Orientację Zarządu Głównego PTTK. Tutaj ukłony dla Maćka - wrzucił stronkę ekspresowo. Troche skomplikowała się sprawa z materiałami z CODGIK. W ramach akcji frontem do klienta w miejsce skanu podpisanego zamówienia, od stycznia trzeba dostarczyć odo Warszawy jego oryginał. A to zabiera więcej czasu. Oryginał wysłany priorytetem, ale na razie cisza. Czekam na fakturkę proforma, co pozwoli otrzymać upragnione materiały i ruszyć w teren.

--------------------------------------------------------------------------------

27 lutego 2014

Załatwiliśmy bazę. Jest zupełnie gdzie indziej, niż planowaliśmy. Co za tym idzie nasze mapy też są w tej chwili zupełnie gdzie indziej. Początek dnia nie był najlepszy - najpierw spotkaliśmy prawdziwy wianuszek ludzi złej woli, z przedstawicielem Urzędu Gminy Wilkowice na czele - pozdrowienia! Później było coraz lepiej, wiarę w ludzi przywróciła nam częściowo Pani Ania (Baza wysunięta). A do reszty przywrócił nam ją Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Międzybrodziu Bialskim. Zamawiam nowe materiały fotogrametryczne - trudno.

--------------------------------------------------------------------------------

wrzesień 2013

Właściwie nie wiemy, jak to się stało. Jakaś pizzeria na Żółwinie, smutny Marek, że to nie ma imprez do kalendarza, że każdy powinien, że w ogóle... Dość, że tam powstał pomysł reaktywowania Tropów Zubra. I trwa to do dzisiaj....

Kategoria: