Początek wakacji na orientację

Szanowni miłośnicy orientacji sportowej!
Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń…!
To dzwoni budzik dla zaspanych, którzy nie zdążyli się jeszcze obudzić i zgłosić na ostatnie w tym półroczu zawody na orientację w naszym regionie, pod nazwą BESKIDZKI ORIENTCROSS.
Zawody odbędą się w Bielsku-Białej, w sobotę 25 czerwca 2016, z trasami po Dębowcu w Beskidzie Śląskim.
Po informacje podstawowe trzeba zajrzeć na stronę www.bielskobialanoca.pl, a w niej otworzyć zakładkę „Beskidzki Orientcross 2016”. W załączniku już przesyłam biuletyn nr 2 (techniczny).
Lokalizację centrum zawodów zaznaczyłem na mapie dostępnej pod skróconym adresem http://goo.gl/maps/kUL8t.
Jeśli ktoś chce zdobywać punkty do klasyfikacji EUROREGIONALNEJ LIGI BIEGU NA ORIENTACJĘ to właśnie ma okazję, bo jest to także runda tej ligi.
Formularz zgłoszeniowy (na podanej stronie) czynny jest do 21 czerwca. Potem zgłoszenia możliwe są tylko mailowo na adres bielskonoca@gmail.com.
Zapraszam do odwiedzania galerii zdjęciowej infoino.rajce.idnes.cz Zaglądać tam można stale, bo w miarę wolnego czasu umieszczam tam fotki z różnych bliższych i dalszych zawodów na orientację.
Na koniec zachęcam do zainteresowania się wakacyjnymi kilkudniowymi zawodami w bieganiu na orientację, które będą w na obrzeżach naszego regionu. Zaliczyć do nich można:
5-10 lipca 2016 - 35 Puchar Wawelu (Wawel Cup), pięć biegów w pięć dni, w Krakowie i okolicy (m.in. w jurajskiej dolince podkrakowskiej). Strona zawodów: wawelcup.pl/pl;
14-17 lipca 2016 - Grand Prix Silesia 2016, na południe od Nysy, bardzo blisko za polsko-czeską granicą, w okolicy Vidnavy. Organizatorzy oprócz biegania na orientację (sześć startów w cztery dni) proponują także dodatkowo dwa starty na trasie orientacji precyzyjnej. Strona zawodów: silesia.obopava.cz/silesia_2016.

Życzę wakacji na sportowo! Do zobaczenia na startach!

Andrzej Wysocki