PODKUREK 2016 - regulamin XXXIX Ogólnopolskiego Rajdu na Orientację

Przekazujemy zaproszenie od ORGANIZATORÓW PODKURKA:
Witam!
W 40 rocznicę powstania HKT "TREP" z Oddziału PTTK Warszawa Praga zapraszam do udziału w naszym rajdzie w dniach 21-23 października 2016 r. do Wołomina.
Jubileusz powstania klubu to dobra okazja do spotkania się przy urodzinowym torcie, ale także okazja do pospacerowania z mapą > po leśnych ostępach w okolicy Wołomina.
W zależności od umiejętności uczestnika w posługiwaniu się mapą, przygotowano trasy na 3 etapach (2 dziennych i 1 nocnym). Początkujący też mogą spróbować swoich sił na jednej z tras. Natomiast wszyscy będą mogli w dowolnym momencie wystartować na trasie krajoznawczej po Wołominie odwiedzając m.in. Muzeum Z. i W. Nałkowskich w "Domu nad Łąkami".
Liczne konkursy w tym krajoznawczo-historyczny dadzą możliwość wykazania się wiedzą turystyczną oraz historyczną np. z okresu "Bitwy Warszawskiej 1920 r" i zdobycia okolicznościowych odznak. Dodatkowo istnieje możliwość wystartowania na trasach w rowerowej jeździe na orientację. Na najlepszych czekają puchary ufundowane przez Panią Burmistrz Wołomina.
Szczegółowe informacje i sposób zgłaszania się na stronie rajdu www.podkurek.pl
Do zobaczenia

Kierownik Rajdu Andrzej Krochmal

Kategoria: