Regulamin Sopelek

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/common.inc).

Dobre wiadomości od Zorientowanych:
Przygotowania do tegorocznego SOPELKA idą pełną parą :-) Impreza w tym roku odbędzie się w Czerwionce 18 marca. Regulamin jest już dostępny.

Jesteśmy już po 1 rundzie Pucharu Śląska. Czas na zaproszenie na kolejne zawody :-)

18 marca 2017 odbędą się zawody w Czerwionce. Przygotowujemy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Szczegóły w regulaminie imprezy.
W tym roku w budowie tras pomaga nam Sekcja imprez na orientację „Krokus Miliardowice” Towarzystwa Przyjaciół Ligoty oraz Pszczyński Klub Turystyczny „Plessino”, Oddział PTTK w Pszczynie.
Puchar Śląska czeka, nie trzeba zachęcać do włączenia się w rywalizację wszystkich stałych bywalców.
Atrakcyjne trasy, ciekawy teren czeka na was w Czerwionce. Zapraszamy !!!

Kilka słów o trasie turystyczno rekreacyjnej. W skrócie można powiedzieć - trasa 4w1. Najdłuższa z wszystkich (limit czasu ok 4 godzin :-))
po pierwsze - zwiedzanie z przewodnikiem
po drugie gra turystyczna
po trzecie elementy typowej orientacji w poszukiwaniu punktów kontrolnych.
po czwarte - rywalizacja z klasyfikacją końcową
Trasa głównie polecana rodzinom z dziećmi, osobom początkującym w turystycznych marszach na orientację oraz wszystkim tym, którzy chcą rywalizować na prostych, mniej skomplikowanych mapach. Na tej trasie każdy uczestnik zobaczy wszystko to co najciekawsze jest w Czerwionce.

Prosimy o terminowe dokonywanie zgłoszeń, najlepiej dokonywać zgłoszenia na formularzu dostępnym pod linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/1awwi7ihJ1_UuUP2geO8ROWiijWAEtRZdK9QCTUR...
Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku. Znajdziecie tam wszystkie informacje z przygotowań do imprezy, listę zgłaszających się drużyn, a po imprezie protokoły, zdjęcia, mapy
https://www.facebook.com/zorientowanirybnik/

Do zobaczenia w Czerwionce 18 marca :-)

Foto: 
Marsze na Orientację SOPELEK 2017
Mapy: 
Kategoria: