Sierpniowe wakacje na orientację

Szanowni miłośnicy chodzenia na orientację!
Mamy wakacje. Nie oznacza to jednak, że trzeba tkwić w bezruchu, wręcz odwrotnie. Na środek sierpnia mamy dwie propozycje maszerowania z mapą na orientację.
Pierwsza z nich to MARSZE NA ORIENTACJĘ „MARUDA XXI”
Organizatorzy przygotowali trasy w rejonie Giszowca – dzielnicy Katowic i czekają na uczestników w sobotę 11 sierpnia 2018. Przydatne informacje są podane w regulaminie (w załączniku), a jeśli ktoś będzie miał niedosyt, to może napisać lub zadzwonić do głównego organizatora. Jak zawsze lokalizacja bazy zawodów jest widoczna na mapie http://goo.gl/maps/Av432.
Druga z propozycji to 3-4 dniowa impreza odbywająca się w niesamowitym miejscu, jakim jest sudecka Srebrna Góra. W pięknym terenie, między bastionami mało znanej, choć największej w Polsce górskiej twierdzy, czasami między fortowymi lochami i starymi sztolniami kopalni srebra organizator przygotował trasy XVII OGÓLNOPOLSKIEGO GÓRSKIEGO MARATONU NA ORIENTACJĘ „ORIENTOP 2018”
Termin imprezy to świąteczno-weekendowy okres od 15 do 19 sierpnia 2018. Nastawić się trzeba na kilka etapów dziennych i nocnych marszów na orientację, a do tego dochodzą dodatkowe atrakcje. Żeby dowiedzieć się coś więcej, trzeba wejść na stronę organizatora http://www.orientop.pl/ i tam odszukać regulamin z informacjami.

O imprezach wrześniowych na razie nic nie słychać…

Życzę korzystnych azymutów 

Andrzej Wysocki

Kategoria: