Wrześniowe przedłużenie wakacji na orientację

Szanowni miłośnicy chodzenia w terenie na orientację!
Rok 2017 to rok jubileuszy. 50 lat temu gliwiczanie zorganizowali pierwszą swoją imprezę na orientację, a dziesięć lat później, czyli 40 lat temu, utworzyli turystyczny Gliwicki Klub Terenoznawczy „Cyrkino”. Te ważne rocznice postanowiliśmy uczcić zorganizowaniem ważnej imprezy. Wybór padł na zawody wysokiej rangi, a Komisja InO ZG PTTK życzliwie zaaprobowała nasze starania. Tak więc, w imieniu organizatorów, zapraszam do udziału w także czterdziestoletnich XL DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W IMPREZACH NA ORIENTACJĘ.
Żeby wszyscy chętni mogli wziąć udział, równolegle organizujemy
OGÓLNOPOLSKIE GLIWICKIE ROCZNICOWE ZAWODY NA ORIENTACJĘ „DMP”
Obie imprezy mają wspólne trasy, a z klasyfikacji zawodów wyłoniona zostanie klasyfikacja mistrzostw.
Zapraszamy do udziału, niezależnie czy uda się wam zebrać skład drużyny. Będziemy was gościć nad Jeziorem Pławniowickim, w Niewieszy w powiecie gliwickim, w weekend 15-17 września 2017 r.
Zachęcamy liczniejsze środowiska do utworzenia drużyn mogących powalczyć także w mistrzostwach. W 2017 r. kompletna drużyna składa się z pięciu dwuosobowych zespołów – trzech w marszach (po jednym seniorów, juniorów i młodzików), jednego rowerowego (bez podziału wiekowego) i jednego kajakowego (też bez względu na wiek). Drużyna może nie być kompletna, ale musi posiadać co najmniej trzy zespoły. Można wystawić więcej niż jedną drużynę, ale niekompletna może być tylko jedna.
Zgłaszać prosimy się przez formularz elektroniczny, a jego adres oraz wiele innych informacji znaleźć można w regulaminie. Regulamin przesyłam w załączniku, a poza tym można go znaleźć na stronie http://cyrkino.gliwice.pttk.pl/
Na koniec dodam, że wyniki z imprezy są też zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski Młodzieży w Marszach na Orientację,
Prosimy o rozpropagowanie zawodów w waszych środowiskach, i nie tylko tam.
Czekamy na wasze zgłoszenia!
Andrzej Wysocki

Kategoria: