XX Zimowe Marsze na Orientacje SOPELEK

Witam wszystkich orientalistów :-)

Zapraszamy na nasze jubileuszowe (XX) Zimowe Marsze na Orientacje SOPELEK.

Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla zgłoszonych terminowo dodatkowo
- NIESPODZIANKĘ dla każdego uczestnika. Co to takiego? - dowiecie się na odprawie otwierającej imprezę.

Impreza, na którą Was zapraszamy zaliczana będzie do 2 rundy Pucharu Śląska

Zapraszamy również tych, którzy rozpoczynają przygodę z INO specjalnie dla nich przygotowujemy dwie trasy:

1. TRASA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (TP) - szkoleniowa trasa dla tych, którzy po raz pierwszy startują w zawodach na orientację lub dla tych, którzy chcą nauczyć się poprawnego czytania mapy i orientacji w terenie. Uczestnicy na tej trasie biorą udział w szkoleniu pod okiem przodownika INO. Cała grupa przechodzi część trasy razem z przodownikiem, dalszą część trasy (na bazie zdobytej wiedzy) uczestnicy przechodzą sami, a na mecie zawodów omawiane są błędy jakie zostały popełnione. Wszyscy uczestnicy zostaną dobrze przygotowani pod kątem teoretyczno-praktycznym z zakresu poruszania się z mapą i kompasem w terenie.
2. TRASA REKREACYJNA (RK) - polecana głównie rodzinom z dziećmi lub osobom początkującym w turystycznych marszach na orientację oraz wszystkim tym, którzy chcą rywalizować na prostych, mniej skomplikowanych mapach. Na tej trasie uczestnicy będą mieli okazje rywalizować w terenie leśnym, w parku oraz w terenie zabudowanym. Trasa zawierać będzie elementy krajoznawcze oraz ma na celu pokazanie najciekawszych miejsc Szczygłowic, w których organizatorzy rozstawią punkty kontrolne.

Do wyboru jeszcze pięć tras, na których to będzie można rywalizować i walczyć o wspaniały puchar i nie tylko.

Taki okrągły jubileusz nie zdarza się często, zatem rezerwujcie sobie wolną sobotę 17 marca i przybywajcie do Knurowa - Szczygłowic. Bazą imprezy będzie SP4 Knurów, ul. Kilińskiego 6.

Więcej szczegółów na klubowym FB -
https://www.facebook.com/zorientowanirybnik/

oraz na stronie MOSiR Knurów

z turystycznym pozdrowieniem

ekipa ZORIENTOWANYCH

Kategoria: