Złota jesień na orientację

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/virt9342/domains/pucharino.slask.pl/public_html/includes/common.inc).

Pozdrawiam orientalistów turystycznych imprez na orientację!
Są już dostępne regulaminy dwóch najbliższych imprez w województwie śląskim.
Obie są dodatkowo zaliczane do klasyfikacji PUCHARU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W MARSZACH NA ORIENTACJĘ.
Pierwsza z nich, pod nazwą XXXV MARSZE NA ORIENTACJĘ „JESIEŃ Z KOMPASEM” w sobotę 8 października 2016 wciągnie nas do jesiennego lasu murckowskiego w Katowicach.
Więcej informacji znajdziecie w regulaminie podłączonym do niniejszej korespondencji, a poza tym mogą być dodatkowe na stronie o adresie http://czartak.katowice.pttk.pl/glowna.html. Tam też znajduje się wejście do formularza zgłoszeniowego. Poza tym organizator umieścił wydarzenie w Twarzowcu (FB), pod adresem https://www.facebook.com/events/1619148855051432/
Drugą z imprez będą XVIII TURYSTYCZNE MARSZE NA ORIENTACJĘ „JESIENNY LISTECZEK” które tydzień później, bo w sobotę 15 października 2016 zwabią nas w bukowe lasy koło Książenic, w gminie Czerwionka-Leszczyny.
Organizator napisał: Klub Imprez na Orientację ZORIENTOWANI z Rybnika zaprasza na zawody w Książenicach. Bazą imprezy będzie tamtejsza remiza strażacka przy OSP.
Z ważnych informacji - strony www.zorientowani.rybnik.pl nie można przeglądać.
Regulaminy i wszelkie informacje na bieżąco będziemy umieszczać na naszej stronie na Facebooku. Umieszczamy tam również filmiki promujące imprezę.
Prosimy o terminowe dokonywanie zgłoszeń korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza umieszczonego w internecie.
Ciekawostką będzie nietypowa sceneria podczas startu do zawodów. Przygotowujemy również inne niespodzianki i atrakcje, ale wszystkich szczegółów nie chcemy teraz zdradzać.
Regulamin przesyłam w załączniku, zaś wejście do formularza zgłoszeniowego ma adres https://docs.google.com/forms/d/1vYjGmi1wocDkJ7g3ggU1xR5b3p-IlVospEqy8NS.... Dla zarejestrowanych w Twarzowcu (FB) podaje adres - https://pl-pl.facebook.com/zorientowanirybnik/, innym muszą wystarczyć przesłane wiadomości.
Organizatorzy obu imprez przygotowali pełną gamę kategorii wiekowych – od dzieci aż do nestorów, także z podziałem ze względu na stopień umiejętności. Jest w czym wybierać, tylko trzeba się zdecydować na udział.
Jak zwykle, lokalizacja centrum obu imprez jest widoczna na mapie o adresie http://goo.gl/maps/Av432. Tam też, w informacjach podane są współrzędne GPS.
Spotkajmy się na startach! Wspólnie szukajmy biało-czerwonych chorągiewek w kolorowym lesie złotej jesieni!
 Andrzej Wysocki

Kategoria: